مقاله ترجمه شده الگوی تصمیم گیری چند معیاره برای اولویت دادن به فعالیت های پروژه

مطالب دیگر:
📜تحقیق آموزه هایی در مورد کوهستان📜پاورپوینت رينگ هاي ميكروآلياژي سبك📜پاورپوینت واتر جت ( برش با فشار آب ) Water Jet Cutting📜پاورپوینت فولاد ابزار ( tool Steel )📜پاورپوینت تكنولوژي قالبهاي فورجينگ📜پاورپوینت عیوب قطعات ریخته شده به روش گریز از مرکز📜تحقیق شناخت قنات📜تحقیق جهانگردي و هتلداري📜تحقیق کشور قرقیزستان📜تحقیق فسیل📜پاورپوینت خلاصه کتاب فرآیند های تولید مولف ناگندرا پاراشار مترجم مهندس محمد اسماعیل اسدی📜تحقیق انگلیسی شهرستان فریمان همراه با ترجمه📜تحقیق آشنائي با طبيعت و آثار باستاني کرمانشاه📜تحقیق علم اقلیم شناسی📜پاورپوینت روش عکسبرداری E.DXA📜پاورپوینت بازرسی جوش NDT تستهای غیر مخرب امواج اولتراسونیک UT📜پاورپوینت خوردگی گالوانیکی📜پاورپوینت خوردگی حفره ای در فلزات📜پاورپوینت ماهیچه های دائمی (فلزی)📜پاورپوینت بررسی متالورژیکی فلز تیتانیوم📜پاورپوینت تشريح فعاليتهاي آزمايشگاه رينگسازي مشهد📜پاورپوینت تولید نانو کامپوزیت های پلیمری📜پاورپوینت بررسی متالورژیکی تنگستن کبالت و مولیبدن📜تحقیق در مورد ایلات فارس📜پاورپوینت پروژه هاي بهبود DEFINE
مقاله, ترجمه, AHP, تصمیم گیری, مدیریت پروژه, تکنیک های تصمیم گیری چندمعیاره|163394|odv
در حال حاظر شما فایل با عنوان مقاله ترجمه شده الگوی تصمیم گیری چند معیاره برای اولویت دادن به فعالیت های پروژه را دنبال می کنید .

مقاله ترجمه شده " الگوی تصمیم گیری چند معیاره برای اولویت دادن به فعالیت های پروژه" به همراه مقاله زبان اصلی، در قالب فایل word و به حجم 15 صفحه.
این مقاله ترجمه سلیس مقاله ای مربوط به سال 2009 است.چکیده:
این تحقیق به ارائه الگویی برای مدیران پروژه می پردازد که به آنها کمک می کند روی فعالیت های اصلی یک شبکه پروژه ای با استفاده از تکنیک تصمیم گیری چند معیاره (MCDA) تمرکز کنند. در مواجهه با چنین تصمیم گیری هایی که مدیر پروژه مجبور است همزمان چندین مورد را که معمولاً مستقل هم نیستند در نظر بگیرد ساختار MCDA از اهمیت بالایی برخوردار می شود. یک مطالعه ی موردی از ساخت یک ایستگاه فرعی برق مورد استفاده قرار گرفته تا الگوی پیشنهادی نشان داده شود. مدیران می توانند با استفاده از این الگو عملکرد خود را در کنترل فعالیت های پروژه به خصوص در یک محیط پویا و متغیر بهبود بخشند.